درباره ما

شرکت ایران دسمن به عنوان تنها نماینده رسمی و انحصاری کمپانی Dessmann در ایران با همکاری گروه مهندسی پژواک و با بیش از 25 سال فعالیت در ضمینه سیستم های حفاظتی و ایمنی می باشد. همچنین ما آماده ارائه خدمات در سیستمهای قفلهای هتلی و کنترل تردد با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا می باشیم. دفتر اصلی ما در اشتوتگارت آلمان مطابق با استاندارد کیفیت و طراحی اروپا میباشد و به لحاظ سیاستهای اقتصادی در چین تولید و در بیش از 70 کشور در اروپایی و آسیایی دارای نمایندگی می باشیم. ما یکی از بزرگترین تولید کنندگان قفلهای دیجیتال و صندوقهای امانات جهت استفاده در برجهای مسکونی و اداری می باشیم.

نواوری

محصولات زیبای Dessmann به ارزش منزل و محل کار شما احترام گذاشته . یک راه حل هوشمندانه، آسان و ایمن را برای باز کردن درب شما فراهم نموده است.استفاده از صفحه نمایشگر باعث راحتی در استفاده از قفل برای تمامی افراد میگردد.همچنین قابلیت ارسال گزارشات از طریق پیام کوتاه(در برخی از مدلها) اطمینان خاطر از امنیت افراد خانواده و کنترل ورودیهای محل کار را به شما ارائه میدهد.

محصولات

در تولیدات Dessmann از تکنولوژی های (Biomatric Fingerprint) وRFID استفاده می گردد. بکارگیری از قطعات سخت افزاری استاندارد با کیفیت و طول عمر بالا و همچنین قابلیت های نرم افزاری و با استانداردهای معتبر امنیتی و حفاظتی Fcc & CE تضمین معتبری برای استفاده از این محصولات میباشد.


استاندارد های اروپا